კონსტანტინე სულამანიძე
დაიბადა საქართველოში 1987 წელს. 2009 წელს დაამთვარა ი.მ. სეჩენოვის სახელობის მოსკოვის სამედიცინო აკადემია. შემდეგ კი აკად. ბ.ვ. პეტროვსკის სახელობის აკადემიური კლინიკური ორდინატურა სპეციალობით “ქირურგია”.
2005 წლიდან მუშაობს პლასტიკური, რეკონსტრუქციული და ესთეტიკური ქირურგიის კლინიკა „ტოტალ შარმში“. არის სასწავლო კურსებისა და საჩვენებელი ოპერაციაების ორგანიზატორი, კონგრესებისა და სიმპოზიუმების აქტიური მონაწილე.
ექიმ მარლენ და გიორგი სულამანიძეებთან ერთად, გვევლინება აპტოს ძაფებისა და მეთოდების იდეის ავტორად.
2015 წელს, პარიზში, ესთეტიკის სფეროში საერთაშორისო კონგრესის AMEC 2015-ის ფარგლებში დასახელდა საუკეთესო სპეციალისტად და გადაეცა ნომინაცია “Best treatment” 2015-2016.
გამოცდილება
2005
2009
2015
2016
მუშაობს პლასტიკური, რეკონსტრუქციული და ესთეტიკური ქირურგიის კლინიკა „ტოტალ შარმში“. არის სასწავლო კურსებისა და საჩვენებელი ოპერაციაების ორგანიზატორი, კონგრესებისა და სიმპოზიუმების აქტიური მონაწილე.
დაამთვარა ი.მ. სეჩენოვის სახელობის მოსკოვის სამედიცინო აკადემია. შემდეგ კი აკად. ბ.ვ. პეტროვსკის სახელობის აკადემიური კლინიკური ორდინატურა სპეციალობით "ქირურგია".
პარიზში, ესთეტიკის სფეროში საერთაშორისო კონგრესის AMEC 2015-ის ფარგლებში დასახელდა საუკეთესო სპეციალისტად და გადაეცა ნომინაცია "Best treatment" 2015-2016.

Konstantin Sulamanidze
He was born in 1987, in Georgia. In 2009, graduated I. M. Sechenov First Moscow State Medi­cal University and later Clinical Residency with specialty “Surgery” at B.V. Petrovsky Russian National Center of Surgery.
From 2005 he works at the clinic of plastic, reconstructive and aesthetic surgery “Total Charm”. He organizes the study courses and representative operations, and is the active participant of various congresses and symposiums.
Along with doctors Marlen and Giorgi Sulmanidzes, he is the author of the APTOS threads method idea.
In 2015, in Paris, at international congress of Aesthetic direction – AMEC 2015, he was recognized as the best specialist in the nomination “Best treatment” 2015-2016.
Experience
2005
2008
2015
2016
He works at the clinic of plastic, reconstructive and aesthetic surgery “Total Charm”. He organizes the study courses and representative operations, and is the active participant of various congresses and symposiums.
Graduated I. M. Sechenov First Moscow State Medi­cal University and later Clinical Residency with specialty “Surgery” at B.V. Petrovsky Russian National Center of Surgery.
He was recognized as the best specialist in the nomination “Best treatment” 2015-2016, in Paris, at international congress of Aesthetic direction - AMEC 2015